Пиво безалкогольне - калорійність


Хімічний склад і калорійність безалкогольного пива
Холодне пінне пиво є улюбленим напоєм багатьох людей у всьому світі, а його різновид із кількістю спирту від 0,2 до 1,5% називається безалкогольним. Технологія виробництва такого продукту нічим не відрізняється від технології виготовлення звичайного пива, але передбачає додаткові етапи для зниження рівня алкоголю. Для досягнення цієї мети може застосовуватися подвійна фільтрація або зупинка бродіння в певний момент часу. Нерідко безалкогольне пиво отримують зі звичайного пива, видаляючи з нього більшу частину алкоголю.
Скільки калорій у безалкогольному пиві? У 100 г продукту міститься близько 26 ккал і майже 5 г вуглеводів. У безалкогольному пиві зовсім немає білків і жирів. Воно не викликає відчуття сп'яніння, але за смаком і ароматом ідентичне звичайному пиву. Залежно від особливостей виробництва та доданих інгредієнтів напій може мати світло-золотистий або насичено жовтий колір. На поверхні безалкогольного пива також присутня біла пінка.
Попри мінімальні калорії в безалкогольному пиві воно є багатим джерелом вітамінів групи B. Натуральний напій виготовляється з очищеної води, хмелю, солоду і мальтозної патоки. У складі якісного продукту не повинно бути підсилювачів смаку, барвників та інших шкідливих компонентів. У хімічному складі безалкогольного пива багато заліза та інших цінних мінералів.
Корисні властивості та шкода безалкогольного пива
Невисока калорійність безалкогольного пива є не єдиною його перевагою. Головний плюс напою в тому, що його можна вживати без побоювання за стан тверезості. Келих безалкогольного пива не завадить сісти за кермо, не знизить концентрацію уваги. Натуральний напій дозволений людям, які з певних причин не можуть вживати алкоголь. Такий продукт можна пити в будь-який час дня і навіть у будні в обідню перерву, повертаючись після цього до роботи.
Регулярне вживання безалкогольного пива в помірних дозах знижує ризик розвитку онкологічних захворювань. Напій містить речовини, які блокують ріст і розмноження ракових пухлин. Безалкогольне пиво допомагає поліпшити стан шкіри, надає доглянутого вигляду волоссю.
Якщо пити безалкогольне пиво, калорії напою не завдадуть шкоди фігурі. Але зловживати таким продуктом не варто. У складі безалкогольного пива є речовини, які в надмірній кількості можуть спричинити проблеми з органами травлення. Ці речовини подразнюють стінки шлунка, тому безалкогольне пиво не можна вводити в раціон у разі гастриту, виразки.
Напій протипоказаний дітям, вагітним жінкам і жінкам, які годують груддю, людям з алкогольною залежністю. Безалкогольне пиво не можна пити при захворюваннях печінки і нирок, недугах жовчного міхура, подагрі. Такий напій погано поєднується з лікарськими препаратами й особливо з антибіотиками. Безалкогольне пиво протипоказане людям із цукровим діабетом, оскільки містить ячмінний цукор.
Рекомендації щодо вживання безалкогольного пива
Знаючи, скільки калорій у безалкогольному пиві, легко розрахувати допустиму разову порцію продукту. Келих безалкогольного пива не зашкодить фігурі, але має яскраво виражену сечогінну дію. Тому пити його рекомендується в середині дня.
Безалкогольне пиво подають охолодженим, наливаючи його в скляний посуд - склянку або кухоль. Щоб напій не сильно пінився, його наливають акуратно по стінці ємності. Смак безалкогольного пива чудово поєднується з традиційними пивними закусками - солоними горішками, чіпсами, сухариками, снеками. Можна подати до напою і гарячі страви - шашлик, запечені курячі крильця, смажену картоплю, овочі гриль. Безалкогольне пиво в металевих банках зручно брати з собою на пікнік або в похід.
Навіть за мінімальної енергетичної цінності продукту важливо враховувати калорії в безалкогольному пиві під час розрахунку загальної калорійності добового раціону. Це дасть змогу пити напій без шкоди для фігури, отримуючи від нього максимум задоволення і користі.


